Od přírody jsem introvert a nikdy jsem si nepředstavil, že se můj svět stočí k vedení týmů lidí, kteří se na mě budou spoléhat. 

Hned po maturitě jsem nastoupil na pozici administrátora, kde jsem vydržel 11 let. 

Až když mně život zavál do Prahy, přišly změny i v zaměstnání. Z pozice administrátora jsem přešel na manažera.

A právě tehdy jsem měl možnost projít rozsáhlým manažerským koučinkem, který mi pomohl vidět život - profesní i soukromý - v jiném světle. 

Obsah mé knihovny se radikálně proměnil. Z odborné IT literatury jsem přešel na životopisy úspěšných lidí, tituly o komunikaci a osobním úspěchu. Navštěvoval jsem různé workshopy a semináře se zaměřením na vedení lidí a psychologii. Uvědomil jsem si, že mě naplňuje představa předávat schopnost komunikace, umět někoho nadchnout a podpořit v jeho dobrých vlastnostech. 

Má práce mi dokonale nahrávala do karet a své zkušenosti z lekcí jsem mohl využít rovnou v pracovních vztazích. Stejně tak můj osobní život dostal nové impulzy, vrátil jsem se k fotografování a poznal reiki.

V roce 2018 jsem se rozhodl pro další intenzivní kurz s osobní koučkou, který mě definitivně ujistil v tom, čemu se chci v životě věnovat.

O pár měsíců později jsem už seděl na kurzu profesionálního kouče v Koučink centru, kde jsem dostal další pohled na koučování a pokračoval v procesu učení.

Od té doby jsem prošel dalším kurzy spojené s provázením lidí při změnách.

Aktivně pracuji s 8-12 klienty od životního koučinku až po manažerský.

Pavel Rabenseifner - kouč, mentor

Certifikace

Pavel Rabenseifner ICF ACC

ACC

Certifikace dle ICF
image-8

APEK

Certifikace kouč
image-9

ACSTH výcvik

Splnění podmínky výcviku dle ICF
TKII_Pavel_Rabenseifner

Týmový koučink

Týmový koučink v praxi II
POY_Explorer_L1_Pavel_Rabenseifner

Points of You

Certifikace Explorer L1