ICW_Czech_Color_2021

Projektový manažer jako kouč.

Řízení projektů převážně práce s lidmi.

Řízení projektů a koučink jsou velmi podobná témata. V průběhu 90 minut se podíváme, kde lze velmi efektivně využít koučovací dovednosti či přímo koučink v projektovém řízení.

Sdílení zkušeností v těchto tématech:

  • co lze využít z koučinku už teď v projektech
  • které změny lze řešit velmi efektivně a jak
  • efektivní komunikace z koučinku v praxi
  • jak vytvořit motivační a kreativní prostředí
  • jak zvýšit zapojení a výkon projektového týmu

Pavel Rabenseifner, ACC

Na manažerských pozicích v ICT odvětví působím již přes patnáct let. Za tu dobu jsem si prošel akreditovanými kurzy zaměřenými na metodiky ITIL®, PRINCE2®. Osvojil si koučovací přístup pro práci s lidmi díky koučinku a prostředí, ve kterém pracoval. 

Od roku 2018 se aktivně věnuji koučinku a uplatňování přístupu v praxi při vedení lidí i řízení projektů. Studium v Koučink Centru mi umožnilo nabrat, uvést do praxe a předávat znalosti a zkušenosti koučovacích dovedností jak při osobním jednání tak i ve vedení týmů či skupin.

Nyní pracuji jako vedoucí projektové kanceláře v nadnárodní ICT společnosti. Hlavním úkolem je zajištění, aby projektoví manažeři řídili projekty ke spokojenosti všech stran a co nejefektivněji. Jsem členem mezinárodní federace koučů ICF s certifikací ACC. V praxi také uplatňuji své znalosti a dovednosti ve spolení s projektovou metodikou PRINCE2 Agile®

Své znalosti dále předávám prostřednictvím mentoringu a koučování.

Pavel Rabenseifner - kouč, mentor

Kontakt

E-mail: pavel@rabenseifner.cz

Telefon: 704 39 82 82

Středa 19. 5. 2021 17:00 - 18:30

Zde se můžete přihlásit k workshopu. Dvě hodiny před začátkem vám přijde link ZOOM do emailu.