Jmenuji se Pavel Rabenseifner a jsem vedoucí projektové kanceláře a osobní kouč. Ve své profesní kariéře jsem měl možnost projít koučovacími semináři a tato zkušenost mě nakonec dovedla k otevření mé vlastní praxe. Jako manažer mám dlouholeté zkušenosti z oboru, a metody, které používám jsou prověřené praxí. Působím po celé ČR a vedení týmů a lidí se pro mě stalo životním tématem.

Jako každý, i já mám za sebou kus cesty, která vedla ke koučinku. Pokud si o mně chcete přečíst více, zalistujte v mé sekci “Curriculum vitae

Mé metody

Mé koučovací metody jsou zaměřené na ŘEŠENÍ. Vychází z minulých úspěchů, současných zdrojů a potenciálních možností. Řešení je pak samo o sobě kreativní proces, který nastartuje změnu myšlení a nakonec vás mimoděk přiměje zvládnout svoji situaci.

Kdy se koučink hodí vyzkoušet?

Jsou lidé, kteří přesně vědí, na jakou oblast se chtějí zaměřit a přijdou s přesnou představou. Často se ale setkávám s klienty, kteří si prostě neví rady. Cítí, že se jejich život nevyvíjí podle plánů a potřebují pomoct “vymotat se z kruhu”.

 Ať tak či onak, rád Vás nelehkým začátkem provedu a pomohu Vám zjistit, jakým tématům  se chcete věnovat. Žádné podněty nejsou špatné a často stačí malá změna k pocitu větší svobody a štěstí.

Vyzkoušejte nezávazné setkání a poznejte mě osobně.

Certifikace: