Věřím, že každý z vás má takové silné stránky, které mu pomohou k dosažení jeho cíle, řešení či nalezení cesty.

Zlepšení je na dosah!

      
Práce, poslání?

Jmenuji se Pavel Rabenseifner a jsem vedoucí projektové kanceláře a osobní kouč. Ve své profesní kariéře jsem měl možnost projít koučovacími semináři a tato zkušenost mě nakonec dovedla k otevření mé vlastní praxe. Jako manažer mám dlouholeté zkušenosti z oboru, a metody, které používám jsou prověřené praxí. Působím po celé ČR a vedení týmů a lidí se pro mě stalo životním tématem.

Jako každý, i já mám za sebou kus cesty, která vedla ke koučinku. Pokud si o mně chcete přečíst více, zalistujte v mé sekci

Mysl

      
Koučování

Mé metody

Mé koučovací metody jsou zaměřené na ŘEŠENÍ. Vychází z minulých úspěchů, současných zdrojů a potenciálních možností. Řešení je pak samo o sobě kreativní proces, který nastartuje změnu myšlení a nakonec vás mimoděk přiměje zvládnout svoji situaci.

Kdy se koučink hodí vyzkoušet?

Jsou lidé, kteří přesně vědí, na jakou oblast se chtějí zaměřit a přijdou s přesnou představou. Často se ale setkávám s klienty, kteří si prostě neví rady. Cítí, že se jejich život nevyvíjí podle plánů a potřebují pomoct “vymotat se z kruhu”.

 Ať tak či onak, rád Vás nelehkým začátkem provedu a pomohu Vám zjistit, jakým tématům  se chcete věnovat. Žádné podněty nejsou špatné a často stačí malá změna k pocitu větší svobody a štěstí.

Vyzkoušejte nezávazné setkání a poznejte mě osobně.

      
Jak to funguje v praxi?

Nejprve se setkáme na krátké seznamovací schůzce. Protože je koučink tak osobní věc, vzájemné sympatie a otevřenost hrají podstatnou roli hned na začátku. A právě K tomu slouží naše první schůzka, která je zdarma. Naše další setkání už bude Vaším prvním koučinkem. 

Následně si sestavíme rozvrh podle Vašich možností a preferencí. Moje doporučení jsou 2 - 4 sezení do měsíce, které trvají 60 - 90 minut. Místo setkání navrhnete Vy nebo se sejdeme na jednom z osvědčených míst, která znám. Na svoji práci volím rád prostředí neformálních kaváren, kde není velký hluk.

 Z našeho společného povídání budu pořizovat zápisky, které budou sloužit pouze účelům koučinku a nakonec zůstanou Vám jako záznam Vašeho pokroku. 

 

Jako kvalifikovaný kouč jsem povinen dodržovat etický kodex. Pravidla kodexu jsou popsány

     

Reference

      
Rezervujte si zdarma sezení